Smart Seyahat Sağlık Sigortası

photo

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Öğrencilere özel hazırladığımız SMART Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışında da desteğimizi sürdüreceğiz…

Eğitim amacıyla ile yurtdışında uzun süreli seyahat eden öğrencilerimiz, ülkelerinden ve ailelerinden uzaktayken de SMART Seyahat Sağlık Sigortası desteği ile başlarına gelebilecek tıbbi rahatsızlık, kapkaç, bagaj kaybı gibi beklenmedik olaylarda Groupama Sigorta ile 7/24 güvence altında.

Öğrencilerimizin yurtdışında bulunduğu süre boyunca aniden hastalanması veya yaralanması durumunda, ayakta tedavi, yatarak tedavi (acil diş tedavisi, röntgen, MR, fizyoterapi), ameliyat masrafları ve ambulans gönderimi gibi acil durumlarda SMART Seyahat Sağlık Sigortası devreye giriyor ve tüm masraflar 30.000 Euro dahilinde karşılanıyor.

Seyahat Sağlık Sigortası için Gidilecek Bölge Seçimi

    İki ayrı bölge seçeneği bulunmaktadır:

  • Avrupa
  • Tüm Dünya

Sigorta süresi, poliçede belirtilen coğrafi sınırlar içerisinde seyahat edilecek ülkenin gümrüğünden giriş yapılması ile başlar, seyahat bitiminde Türkiye gümrüğüne girişle veya sigorta bitiş tarihinde sona erer.

    Seyahat süresinde iki seçim yapabilirsiniz:

  • 6 ay (180 gün)
  • 1 yıl (365 gün)

Ayrıca Seyahat Sağlık Sigortası’na ek olarak isteğe bağlı ferdi kaza sigortası ile kaza sonucu vefat ve daimi sakatlık risklerini de güvence altına alınabilirsiniz.

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Back to Top