Kobilere Yaklaşım

kobi

Sizi Aramamızı İster misiniz?

Kobi Grubu ile, kısıtlı sermayeleri ile ülke ekonomisine büyük değer katan KOBİ işletmeleri için sigorta güvencesi hayati önem taşımakta. Groupama Sigorta uygun uygun teminat, uygun ödeme koşulları ve alternatif ürünlerle KOBİ işletmelerinin yanında.

  Kobi

Kobi Paketi ile, esnek teminat limitleri, ekonomik primleri ve uygun ödeme planları ile bütçenize uygun teminatlardan faydalanabilirsiniz.

Dükkan, mağaza, ofis, market gibi işletmelerin teminatlarını kendi belirleyerek en ideal koruma paketini sunan KOBİ ürünümüzün ayrıcalıklarından Groupama farkı ile faydalanabilirsiniz

  Süper

Süper Kobi ile, hem işyerinizin binasını, makine ve elektronik cihazlarınızı, hem de çalışanlarınıza karşı sorumluluklarınızı teminat altına alabileceğiniz bu ürün, sizi plansız masraflara karşı koruyor.

Süper Kobi Paketi ile,deprem, işveren sorumluluk, araç çarpması, sel, elektronik cihaz, kasa hırsızlık gibi teminatlardan standart olarak faydalabilirsiniz.

  Alfa Kobi

Alfa Kobi ile, ekonomik ve basit yapısı ile siz işyeri sahiplerine kolay bir sigorta çözümü sunuyor.

Alfa Kobi Paketi ile, özellikle küçük ölçekli işletmeler, esnaflar, serbest meslek sahiplerinin işyerlerinde meydana gelebilecek kayıpları önlemek için ekonomik çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Back to Top